Zavolejte nám +32 (0) 15 275 919

O nás

O Společnosti Russell Finex

Od založení v roce 1934 se společnost Russell Finex raduje ze svého úspěšného růstu již více než 75 let. Postupem času se stala mezinárodní společností, zaměstnávající přes 200 přímých zaměstnanců a s ročním obratem přesahujícím 20 milionů liber (30 milionů dolarů).

“Od svého založení v roce 1934 se společnost Russell Finex stala světovým lídrem v oblasti konstrukce a výroby vysoce kvalitních sítovaček a filtračních zařízení. Pobočky společnosti Russell Finex se nachází ve Velké Británii, USA, Belgii a Indii, aby byl zaručen skutečný celosvětový dosah.

Naše rozsáhlá nabídka sítovaček a filtrů poskytuje separační řešení široké oblasti podnikání včetně špičkových “blue chip” společností po celém světě a napříč všemi druhy průmyslu – zejména potravinářský a farmaceutický průmysl.

V rámci průmyslu nabízíme nejširší sortiment vysoce kvalitních vibračních sítovaček, abychom zajistili, že Vaše práškové nebo kapalné produkty budou té nejvyšší kvality a nebudou obsahovat žádné znečištění.

Naše nabídka filtračních zařízení je ideální pro odstraňování nadrozměrných kontaminací z tekutin. Naše filtry, opatřené inovativním samočistícím systémem, maximalizují produktivitu a zároveň minimalizují produktové ztráty a zapojení operátora.

Díky přísným auditům a akreditaci ISO 9001 je dodržovaná opakovatelnost a dohledatelnost, podobně jako zajištění vysoce kvalitního servisu, kdykoliv jej potřebujete.

Společnost Russell Finex je odborníkem v oblasti průmyslu, zajišťující také řešení na míru, která umožní splnit všechny požadavky zákazníka. Ať už díky zaměřeným skupinám nebo zpětným vazbám od klientů z celého světa, zavazujeme se k tomu, že zajistíme řešení, která předčí Vaše separační požadavky.

A excelujeme také ve vývoji a inovacích.

Naši inženýři nepřetržitě usilovně pracují na vývoji nových zařízení, podobně jako na zdokonalování již existujících zařízení za pomoci nejnovějších technologií.

Jsme si vědomi specifikací každého řešení. Z tohoto důvodu jsme připravení pečlivě otestovat Váš produkt, buď v jednom z našich testovacích center nebo přímo u Vás ve výrobě, bez ohledu na to, kde se nacházíte a čím se zabýváte.

Díky více než 75ti letým zkušenostem máme rozsáhlé znalosti této oblasti průmyslu.

Na našich produktech a servisu, který nabízíme našim klientům, si velice zakládáme a jsme na ně pyšní.

Společnost Russell Finex. Zdokonalující se od roku 1934”

Jako celosvětový lídr v oblasti jemných sítovacích technologií – konstrukce a výroby vibračních sítovaček, separátorů, ultrazvukových odslepovacích systémů a filtrů, které nachází využití napříč celým zpracovatelským průmyslem, dodává společnost Russell Finex svá zařízení, navržená pro celosvětový trh, do více než 140 zemí světa. Máme pobočky ve Velké Británii, USA, Belgii a Indii a také dalekosáhlou síť zkušených agentů a distributorů po celém světě.

Vaše lokální pobočky a kanceláře prodeje

Russell Finex N.V.
Zandvoortstraat 20
Industriepark Mechelen Noord C20
2800 Mechelen
Belgie
Email: enquiries.cz@russellfinex.com
Telefon: +32 (0) 15 275 919
Fax: +32 (0) 15 219 335

RFL UK Building

Russell Finex Ltd

RFI US Building

Russell Finex Inc

RFNV Belgian Building

Russell Finex NV,

RFSF India Building

Russell Finex India

 

 

 

Kontaktujte nás ještě dnes a oslovte jednoho z našich zkušených inženýrů z oblasti prodeje nebo náhradních dílů.

Kontaktujte nás