O Společnosti Russell Finex

Od založení v roce 1934 se společnost Russell Finex raduje ze svého úspěšného růstu již více než 75 let. Postupem času se stala mezinárodní společností, zaměstnávající přes 200 přímých zaměstnanců a s ročním obratem přesahujícím 20 milionů liber (30 milionů dolarů).

Jsme světovým lídrem v oblasti jemných sítových separačních technologií, navrhování a výrobě vibračních sít, třídičů, systémů ultrasonického odslepování sít a kapalinových filtrů pro využití napříč různým zpracovatelskými obory a naše zařízení vyrábíme pro globální trh a dodáváme do více než 140 zemí. Kromě společností ve Spojeném království, USA, Belgii, Indii a Číně máme i rozsáhlou síť zkušených zástupců a distributorů po celém světě.

Společnost Russell Finex je hrdá na to, že dokáže nabídnout tu nejširší škálu sítovacího a filtračního vybavení ve svém oboru. Protože navíc myslíme inovativně a jsme experty na strojírenství, umíme poskytnout řešení vytvořená na míru vašim jedinečným požadavkům. Jsme hrdí na svůj oddaný tým erudovaných prodejních techniků a pracovníků zákaznických služeb, kteří jsou připraveni postavit se každé výzvě.

Kontaktujte nás ještě dnes a promluvte si s jedním z našich zkušených prodejních techniků nebo techniků náhradních dílů.