Ohlasy

"Russell Finex je v našem oboru světovým lídrem a v průběhu let posloužil obrovskému množství nejrůznějších oblastí průmyslu. Pokud Vaše zakázka vyžaduje sítovací nebo filtrační řešení, je vysoce pravděpodobné, že jsme se s podobným případem již setkali."
Ray Singh
Managing Director, Russell Finex

 

What our clients say about us

„Požadovali jsme prosévací systém, který by nám umožnil proséváním kontrolovat práškové mléko, aby splňovalo normu stanovenou nejenom společností Nestlé, ale také státem Chile a zeměmi, do kterých se práškové mléko vyváží. Naše odvětví přechází na prosévání částic o velikosti 2 mm, takže pro nás bylo důležité vybrat si síto, které bude splňovat tato kritéria, aniž bychom museli zpomalit výrobní proces.“
Nestlé Chile
Jaime Sanchez

jotun-installation
"Po zavedení Kompaktního Síta Russell jsme byli svědky dramatického zvýšení naší sítovací účinnosti, což nám přineslo značné výhody."
Jotun A/S
Idar Larsen
"Nákup sítovaček od Russella budeme vždy upřednostňovat díky jejich vysoce kvalitnímu provedení, konečné úpravě a výkonu. Je zcela jasné, že toto konkrétní zařízení bylo navrženo specificky pro tento druh aplikací."
Cipla
Tapas Datta
"Jsem si jistý, že v případě produktivity a eliminace odpadu se Eco Filtr jednoznačně vyplatil. Ale je stejně dobře možné, že výhody plynoucí z bezpečnosti práce nám ušetřily ještě více."
Neville Chemical Company
Rob Lonergan, General Manager Anaheim plant
"Se systémem Vibrasonic jsme schopní spolupracovat se zákazníky z oblasti zdravotnictví a docílit jejich požadavků na čistotu prášků a přísné rozložení velikosti částic. Každý výrobní proces, který vyžaduje přesné a výkonné třídění pod 150 mikronů nebo nad 100 mesh by měl tento systém zvážit.  "
Reading Alloys
Dr. Colin McCracken, Development Manager of Powder Products
"Separátor pro oddělení tekutiny a pevných částic hraje díky snížení nákladů na likvidaci odpadu a zvýšení doby provozuschopnosti základní roli při udržení vůdčího postavení společnosti Finlay v oblasti výroby čajů bez kofeinu a jiných speciálních čajů v rámci Velké Británie."
Finlay’s
Malcolm Eade, Plant Manager
"Poté, co jsme vyměnili pět původních třídičů za nové třídiče od Russell Finex, vzrostl náš výkon skoro o 50 %."
Zemex
Tom Oldaker, Plant manager Attapulgus site
"Zaměřili jsme se na síta od Russella, protože s Russell kvalitou máme již své zkušenosti a jsme si zcela jistí spolehlivostí zařízení, stejně jako špičkovou úrovní nabízených služeb."
Royal Crown Derby, Derby
Brian Bourne, Slip House Manager
"Russell Finex nám pomohl reagovat na potřeby trhu skrze rychlou odpoveď na naše požadavky. To je v konkurenčním prostředí, jako je to naše, nesmírně důležité. Ve srovnání s našimi předchozími sítovačkami, jsme byli schopní zdvojnásobit kapacitu na dvakrát menší ploše. Tato zařízení opravdu něco vydrží – stále používáme naši původní 15 let starou sítovačku v hlavní výrobě."
Toshiba
Becky Pitz, Senior Process Engineer, TABS Toner Products
"Díky rychlému dodání od Russell Finex byla naše výroba v provozu za méně než čtyři týdny od našeho počátečního kontaktu. To nám umožnilo naplnit závazky vůči našim klientům a zajistit úsporu dodatečných výdajů způsobených zpožděním projektu."
Agrilectric
Quintin Richard, Packaging Supervisor
"Jelikož jsme se rozrostli, Russell Finex třídiče nám pomohly optimalizovat kvalitu a produkci. Byly nedílnou součástí našeho růstu, protože jsem začali vyrábět volně prodejné léky a zvýšily kvalitu našich doplňků stravy na úrověň farmaceutických standardů."
Enzymatic Therapy
Dave Hoffman, Production Lead
vibro screen separator
"Celosvětová odezva je něco, co nejsme schopní z hlediska nákladů kvantifikovat. Nicméně s novými systémy Russell máme absolutní jistotu, že náš produkt splňuje nejvyšší standardy."
Godiva Chocolate Inc.
Peter Van Ingelghem, Engineering and Maintenance Manager
"Russell Finex byla jediná společnost, která byla ochotná poskytnout nám testovací jednotku, ještě před tím, než jsme se rozhodli vůči nějakému zařízení zavázat. Díky tomu jsme před finálním rozhodnutím spustili zkušební provoz přibližně na jeden měsíc, který potvrdil, že je to pro nás jednoznačně ta správná volba."
Veolia Environmental Services
Peter Hithersay, Plant Manager Sheffield