Zavolejte nám +32 (0) 15 275 919

Ohlasy

"Po zavedení Kompaktního Síta Russell jsme byli svědky dramatického zvýšení naší sítovací účinnosti, což nám přineslo značné výhody."

Idar Larsen, Jotun Powder Coatings

Jotun powder natery

"Vytvoření vazby mezi NASA, Wisconsinskou Univerzitou – Madison a Russell Finex byl dobrý nápad. Náš vztah s Russell Finex bude něčím, na co se budeme moci v budoucnu spolehnout. "

Nathan Wong, NASA

NASA University of Wisconsi

"Nákup sítovaček od Russella budeme vždy upřednostňovat díky jejich vysoce kvalitnímu provedení, konečné úpravě a výkonu. Je zcela jasné, že toto konkrétní zařízení bylo navrženo specificky pro tento druh aplikací."

Tapas Datta, Cipla

Cipla pharmaceuticals

"Ten nový Vibrasonický systém funguje mimořádně dobře – zvýšil naši produktivitu a je skvělým vylepšením staršího zařízení, které jsme doposud používali – poskytuje mnohem více možností ovládání, můžeme jej vyladit přesně podle typu produktu."

Production Supervisor, Glaxosmithkline

Glaxosmithkline

"Russell Finex byla jediná společnost, která byla ochotná poskytnout nám testovací jednotku, ještě před tím, než jsme se rozhodli vůči nějakému zařízení zavázat. Díky tomu jsme před finálním rozhodnutím spustili zkušební provoz přibližně na jeden měsíc, který potvrdil, že je to pro nás jednoznačně ta správná volba."

Peter Hithersay, Veolia Zivotni Prostredi Services

Veolia Zivotni Prostredi Services

"Zaměřili jsme se na síta od Russella, protože s Russell kvalitou máme již své zkušenosti a jsme si zcela jistí spolehlivostí zařízení, stejně jako špičkovou úrovní nabízených služeb."

Brian Bourne, Royal Crown Derby

Royal Crown Derby

"Russell Finex nám pomohl reagovat na potřeby trhu skrze rychlou odpoveď na naše požadavky. To je v konkurenčním prostředí, jako je to naše, nesmírně důležité. Ve srovnání s našimi předchozími sítovačkami, jsme byli schopní zdvojnásobit kapacitu na dvakrát menší ploše. Tato zařízení opravdu něco vydrží – stále používáme naši původní 15 let starou sítovačku v hlavní výrobě."

Becky Pitz, Toshiba

Toshiba Corporation

"Jelikož jsme se rozrostli, Russell Finex třídiče nám pomohly optimalizovat kvalitu a produkci. Byly nedílnou součástí našeho růstu, protože jsem začali vyrábět volně prodejné léky a zvýšily kvalitu našich doplňků stravy na úrověň farmaceutických standardů."

Dave Hoffman, Enzymatic Therapy

Enzymatic Therapy

"Celosvětová odezva je něco, co nejsme schopní z hlediska nákladů kvantifikovat. Nicméně s novými systémy Russell máme absolutní jistotu, že náš produkt splňuje nejvyšší standardy."

Peter Van Ingelghem, Godiva

Godiva logo

"Russell Finex je v našem oboru světovým lídrem a v průběhu let posloužil obrovskému množství nejrůznějších oblastí průmyslu. Pokud Vaše zakázka vyžaduje sítovací nebo filtrační řešení, je vysoce pravděpodobné, že jsme se s podobným případem již setkali."

Ray Singh, Russell Finex

Russell Finex logo

"Díky rychlému dodání od Russell Finex byla naše výroba v provozu za méně než čtyři týdny od našeho počátečního kontaktu. To nám umožnilo naplnit závazky vůči našim klientům a zajistit úsporu dodatečných výdajů způsobených zpožděním projektu."

Quintin Richard, Agrilectric

Agrilectric

"Jsem si jistý, že v případě produktivity a eliminace odpadu se Eco Filtr jednoznačně vyplatil. Ale je stejně dobře možné, že výhody plynoucí z bezpečnosti práce nám ušetřily ještě více."

Rob Lonergan, Neville Chemical Company

Neville Chemical

"Se systémem Vibrasonic jsme schopní spolupracovat se zákazníky z oblasti zdravotnictví a docílit jejich požadavků na čistotu prášků a přísné rozložení velikosti částic. Každý výrobní proces, který vyžaduje přesné a výkonné třídění pod 150 mikronů nebo nad 100 mesh by měl tento systém zvážit.  "

Dr. Colin McCracken, Reading Alloys

Reading Alloys

"Separátor pro oddělení tekutiny a pevných částic hraje díky snížení nákladů na likvidaci odpadu a zvýšení doby provozuschopnosti základní roli při udržení vůdčího postavení společnosti Finlay v oblasti výroby čajů bez kofeinu a jiných speciálních čajů v rámci Velké Británie."

Malcolm Eade, Finlay’s

Finlays teas

"Poté, co jsme vyměnili pět původních třídičů za nové třídiče od Russell Finex, vzrostl náš výkon skoro o 50 %."

Tom Oldaker, Zemex

zemex attapulgite clay

"Kompaktní síta nám umožnila maximalizovat výrobu a zároveň zajistit trvale vysokou kvalitu produktu. Tato vibrační síta jsou masivní, dobře stavěná a jejich design z nich dělá uživatelsky příznivá zařízení, která lze v případě čištění jednoduše rozebrat."

David Caddell, Centura Foods

Centrua Foods

"S prvním zařízením jsem byl tak spokojený, že bylo zcela přirozené obrátit se na Russell Finex při nákupu druhého."

Carl Scheib, The Cookie Man

Cookie-Man

Kontaktujte nás