Zavolejte nám +32 (0) 15 275 919

Poprodejní servis

Kompletní poprodejní servis a zákaznická podpora

Motto firmy Russell Finex “Důvěra zákazníka, Russellova povinnost”, vystihuje náš závazek vůči zákaznickému servisu. Věříme v dosažení úplné spokojenosti naších zákazníků, což se odráží v komplexitě našich aktivit navazujících na prodej.

U Russell Finex zcela chápeme, jak je pro Vás důležité udržet výrobní linku v běhu. Z toho důvodu výrazně investujeme do skladování náhradních dílů. Naši oficiální distributoři po celém světě mají nejvíce poptávané náhradní díly trvale na skladě. Takže se můžete spolehnout na rychlé doručení potřebných dílu, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

SparesVšechny naše náhradní díly jsou perfektní kvality a můžeme zaručit jejich správné usazení, vyšší odolnost proti opotřebení a delší životnost. Ke všem dílům Vám můžeme také poskytnout certifikát konformity. A v neposlední řadě, s vyjímkou opotřebujících se dílů, mají všechny naše náhradní díly 12 mesíční záruku na jakékoliv výrobní defekty a defekty materiálu.

Servis a zdokonalení, která zlepší využití a výkon Vašich třídících zařízení

Mesh Family

Síťovina

Využíváme síťovinu nejvyšší kvality, která prodělala přísné procedury zajištění jakosti. To zaručuje přesnou velikost ok a dosažení optimálního napnutí, které zaručí opakovatelost produktové kvality.

Čtěte více >>

Russell Magnetic Separator

Magnetický Separátor

Tento jednoduše čistitelný magnetický separátor, kompletně z nerezové oceli, je navržený tak, aby poskytoval spolehlivou kontrolu železitých nečistot při kontrolním sítování suchých prášků.

Čtěte více >>

Gated Outlet Inflated

Russell Gated Outlet

Russell Gated Outlet™, určený pro síta a třídiče, poskytuje kontrolu nad nadměrným vypouštěním produktu tím, že mu umožní zůstat na sítě déle, čímž snižuje ztráty dobrého produktu.

Čtěte více >>

Filter Management System

Filter Management System

Řídící systém nepřetržitě monitoruje Váš filtrační proces bez potřeby zapojení operátora. To Vám zaručí snížení nákladů na pracovní sílu a zvýšení produktivity.

Čtěte více >>

Russell Superclamp

Russell Superclamp

Tyto rychle povolitelné svorky překonávají problém spojený s častým znovunastavováním svorek s cílem zaručit rovnoměrný upínací tlak.

Čtěte více >>

Russell Filter End Cap Support

Úchyty zadního víka filtru

Úchyt zadního víka filtru je navržený tak, aby napomáhal obsluze při bezpečném sestavení a demontování filtru během čištění a udržby.

Čtěte více >>

Kontaktujte nás