Magnetický Separátor

Jednoduše Čistitelný Magnetický Separátor Russell Pro Kontrolní Sítovačky

Tento magnetický separátor,Easy-Clean Magnetic Separator, kompletně z nerezové oceli, je navržený tak, aby poskytoval spolehlivou kontrolu železitých nečistot při kontrolním sítování suchých prášků. Na rozdíl od tradičních magnetických separátorů, kde jsou magnetické tyče zafixovanéna na obou koncích, má tento jednoduše čistitelný magnetický separátor unikátní otevřený design, umožňující jednoduché a efektivní odstranění železitých nečistot.

Využijte celé řady výhod, které Vám může jednoduše čistitelný magnetický separátor, Easy-Clean Magnetic Separator, nabídnout:

  • Unikátní jednoduše čistitelný design, který činí odstranění železitých nečistot jednoduším a rychlejším
  • Navržený tak, aby umožnil optimální působení síly magnetického pole
  • Hygienický, beztrhlinový design, zajišťující nevnikání částic
  • Vyrobený v souladu s Russellovými normami tak, aby byla zaručená kvalita konečného provedení a odolnost

Magnetic Separator

 

Jednoduše čistitelný magnetický separátor je beztrhlinový, vyrobený z oceli nejvyšší kvality 316L a dostupný v matném nebo lesklém provedení. Separátor byl aktivně testován na Russellových zařízeních akreditovaných podle ISO:9001, aby byla zaručená kompletní odolnost a spolehlivost. Zařízení je dostupné ve dvou podobách. Standardní feritový model, poskytující nominální sílu 2.000 Gauss na povrchu, nebo silnější model ze vzácné zeminy dosahující síly až 7.000 Gauss.

Jednoduše čistitelný magnetický separátor je možné využít u celé řady Russell Compact Sieve, včetně Compact Airlock Sieve, Kompaktního síta s pneumatickým uzávěrem pro vysoké uzavření a modelu Finex 22.

Prohlédněte si více Russellových dílů nebo Nás Kontaktujte pro získání dalších informací o magnetickém separátoru.

Doporučené produkty

Vibrační Třídiče

Vibrační sítovačky

Nazývané také bezpečnostní nebo kontrolní síta. Tato všestranná síta jsou využívaná k zajištění kvality prostřednictvím kontroly kontaminace a nadrozměrného materiálu a jejich eliminace z Vašeho produktu.