Zavolejte nám +32 (0) 15 275 919

Síťovina

Vysoce kvalitní síťoviny a materiály pro vysoce kvalitní síta a filtry

Mesh Family

Vysoce kvalitní síťovina je jedním z nejdůležitějších faktorů, které byste měli zohlednit při výběru firmy dodávající Vaše vibrační sítovací zařízení a zabezpečující výměnu síťoviny. Russell Finex využívá jen ty nejkvalitnější síťoviny napříč celou svou nabídkou zařízení.

Výměna síťoviny od Russell Finex

Výměna a napínání síťoviny dostupné u Russell Finex zahrnují:Pokud se Vaše síťovina protrhne, je málo napnutá nebo je poškozená, může být výměna síťoviny ve srovnání s výměnou celého sítového rámu ekonomičtějším řešením. Russell Finex je hrdým dodavatelem rychlé a vysoce kvalitní výměny síťoviny, díky které si můžete být jistí, že Vaše sítovací zařízení je trvale v dokonalém stavu a konstantně zabezpečuje vysoce kvalitní produkty v kombinaci s minimálními výrobními prostoji.

Pro získání více informací o síťovacím servisu Russell Finex Nás Kontaktujte.

 Opatřete Vaše sítové rámy během skladování ochranným obalem od Russell

Frame-guard-2

Ochranný obal pro sítové rámy od Russell, Russell Frame Guard™ , je vysoce kvalitním a odolným skladovacím systémem, navrženým pro bezpečné skladování momentálně nepoužívaných rámů a magnetických separátorů před možným znečištění, čímž zvyšuje jejich životnost.

Pro získání více informací o síťovacím servisu Russell Finex Nás Kontaktujte.

Kontaktujte nás