Sítování Farmaceutických Granulí u společnosti ESTEVE

Firma Russell Finex pomáhá pilotnímu projektu oddělení výzkumu a vývoje firmy ESTEVE v Barceloně zlepšit přesnost sítování a kvalitu produktu

Společnost ESTEVE, přední španělská chemicko-farmaceutická společnost, výrazně zainvestovala do výzkumu a vývoje nových preparátů, do propagace léčiv a do inovace preparátů s cílem dosáhnout nejlepších hodnocení v rámci zdravotnickém průmyslu. Během hledání zařízení pro pilotní projekt, společnost ESTEVE potřebovala mimo jiné také specializované separační zařízení, které by zlepšilo sítovací přesnost a kvalitu produktu.

Vysokorychlostní vibračni třídiče

Po konzultacích s reprezentantem firmy Russell Finex během výstavy, analyzoval Russell Finex vlastnosti diskutovaného produktu a pro splnění všech načrtnutých požadavků doporučil průmyslové vibrační síto Finex 22™. Po provedení úspěšných zkoušek společnost ESTEVE objednala dvě zařízení  Finex 22™ s odslepovacím systémem Vibrasonic® , jejichž cílem bylo sítovat farmaceutické granule, které prošly procesem sušení. Jednotky byly dodané zhotovené z nejkvalitnější nerezové oceli, s nejvyšším zrcadlovo leštěným standardem povrchu a zcela beztrhlinovým, díky speciální leštící technice firmy Russell Finex.

Stáhněte si celý článek: Sítování farmaceutických preparátů společnosti ESTEVE

Kontaktujte Russell Finex, abyste zjistili, jak lze přizpůsobené separační řešení společnosti Russell Finex splnit přesně podle vašich požadavků.