Pomůcka pro výběr stroje

Vyhledejte si správný stroj Pomůcka pro výběr stroje
Reset
  • Global sieving & filtration specialists


Oblasti Průmyslu

 

U Russell Finex jsme pyšní na to, že naše vysoce kvalitní zařízení slouží téměr všem existujícím typům průmyslu a zajišťují, aby Vaše finální produkty splňovaly požadované normy. V dnešní době jsou sítování a filtrace součástí procesu výroby skoro každého používaného předmětu.

Russell Finex má největší nabídku sítovacích a filtračních zařízení na trhu a s našimi rozsáhlými znalostmi průmyslu dohlížíme na to, aby naše zařízení dokonale splnila Vaši aplikaci. Ať už potřebujete sítovat příchozí ingredience, abyste naplnili HACCP požadavky nebo potřebujete odstranit nadrozměrné nečistoty z Vašeho produktu, my buď budeme znát Vaši aplikaci přímo nebo s Vámi budeme úzce spolupracovat, abychom se ujistili, že Vám poskytneme řešení, která naplní Vaše představy.

Pro zobrazení některých klíčových oblastí, kterými se v rámci jednotlivých průmyslů zabýváme, vyberte oblasti svého zájmu z níže uvedené nabídky. Nebo navštivte naši nabídku sítovacích a filtračních zařízení.

separation-equipment-for-food-and-beverage

Potravinářský & Nápojový Průmysl

Vysoce výkonná síta, separátory a samočisticí kapalinové filtry navržené tak, aby splňovaly HACCP, HAZOP, FDA, USDA a požadavky dalších právních předpisů.

separation-equipment-for-pharmaceuticals

Farmaceutický Průmysl

Snadno čistitelné sanitární vybavení využívající vysoce kvalitní materiály a dodávané s kompletní dokumentací pro kratší dobu ověřování.

chemicals-industry

Chemikálie

Separační zařízení pro zajištění kvality produktů, získání distribuce přesné velikosti částic a pro zajištění ochrany následného zpracovatelského zařízení.

coatings-industry

Nátěry

Zlepšete kvalitu a vzhled vašich nátěrů díky široké škále řešení prosévání, separace a filtrace, která splňují vaše požadavky.

ceramics-industry

Keramika

Dosáhněte optimální velikosti částic při zachování rychlostí proudění, a to díky široké škále vysoce výkonných sít, separátorů a samočisticích kapalinových filtrů.

metal-powders-industry

Hutnictví

Dosáhněte distribuce přesné velikosti částic a zdokonalte kvalitu produktů pomocí našich vysoce kapacitních vibračních sít, separátorů a ultrazvukových systémů.

Water-Processing1

Životní Prostředí

Vysoce výkonné separační zařízení, které umožňuje účinnou obnovu vody při zajištění výrazných úspor nákladů a snížení vašeho využívání vody.

recycling-industry

Recyklace

Od recyklace plastů až po regeneraci topných olejů – vyberte si z široké škály vysoce výkonných řešení separace, která se ideálně hodí pro odvětví recyklace.