Chemikálie

Vysoce Výkonná Sítovací A Filtrační Zařízení

Všechny chemické látky, ať už jsou ve formě prášků, granulí, kapalin nebo suspenzí, jsou vyrobeny s použitím základních procesů, jako jsou reakce, směšování nebo disperze a mletí nebo drcení. Separační zařízení je obvykle potřebné po každém procesu, jako forma zajištění jakosti nebo k upřesnění či úpravě chemických produktů před tím, než mohou být převedeny do další fáze výroby.

Chemicals-Collage

 

Russell Finex dodává výrobní zařízení pro nejrůznější druhy použití a může se pochlubit působivými referencemi dodání zařízení předním celosvětovým společnostem chemického průmyslu.

Některá Hlavní Využití

Agrochemikálie
Agrochemicals

U Russell Finex rozumíme neustále rostoucímu průmyslu agrochemikálií a můžeme výrobcům pomoci dosáhnout nejlepší kvality výrobků bez obětování produktivity. Ať už se věnujete výrobě herbicidů k regulaci plevele, fungicidů ke kontrole růstu hub nebo insekticidů, s cílem snížit vliv hmyzu na plodiny, můžeme Vám nabídnout řešení třídění.

Doporučené produkty: Finex SeparatorRussell Eco Filter

Rozpouštědla
Solvents

Vzhledem k narůstajícím obavám o vliv výroby rozpouštědel na životní prostředí, je zcela zásadní snížit environmentální dopad jejich výroby. Naše síta a filtry byly opakovaně testovány, aby splňovaly požadavky výrobců rozpouštědel a byly zárukou spolehlivosti i výkonu. Navíc, vzhledem k tomu, že většina organických rozpouštědel je hořlavá, je veškeré vybavení Russell Finex plně ATEX certifikované pro provoz v plynném nebo prašném prostředí.

Doporučené produkty: Vysokorychlostní Finex 22Russell Eco Filter

Minerály
Minerals

Produkty, jako jsou sůl (NaCl), mastek (talcum) a vápenec (CaCO3), jsou velmi běžné a používané ve velkém množství, a proto je nezbytné, aby bylo zajištěno spolehlivé odstranění nečistot, aniž by došlo k ohrožení výrobní kapacity. Je také důležité, aby bylo dosaženo přesné distribuce velikosti částic, jelikož to může mít přímý dopad na chování a kvalitu konečného produktu.

Doporučené produkty: Russell Compact SieveFinex Separator

Pro získání více informací o tom, jak můžeme naplnit Vaše požadavky, Nás Kontaktujte.

"Jsem si jistý, že v případě produktivity a eliminace odpadu se Eco Filtr jednoznačně vyplatil. Ale je stejně dobře možné, že výhody plynoucí z bezpečnosti práce nám ušetřily ještě více."
Neville Chemical Company
Rob Lonergan, General Manager Anaheim plant