Farmaceutický Průmysl

Vysoce Kvalitní Řešení, Přípravená Tak, Aby Vyhovovala Vašim Požadavkům

Více než 50 let se věnujeme rozsáhlému výzkumu trhu a spolupracujeme s předními světovými výrobci farmaceutik, jako například s GSK, Pfizer, Wyeth a Sanofi Aventis, abychom porozuměli tomu, jak nejlépe naplnit Vaše vysoce náročné normy designu, využití a výkonu.

Pharma-Coll

Russell vyrábí farmaceutická zařízení z té nejkvalitnější nerezové oceli. Naše speciální techniky leštění nám navíc umožňují nabídnout také konečnou úpravu té nejvyšší kvality, která dosahuje Ra 0.1. To, v kombinaci s jednoduše demontovatelným designem, zajišťuje jednoduché a dokonalé čištění zařízení. Také poskytujeme kompletní dokumentaci, která pomůže urychlit validaci Vašeho zařízení.

Některá Hlavní Využití

Přípravná fáze & Pevné lékové formy
Formulation and Solid Dose

Jedním z nejdůležitějších kroků přípravné fáze a výroby pevných lékových forem je odstranění nadrozměrných a podrozměrných částic, které zajistí, že budou ze základních prášků a meziproduktů použity pouze částice správné velikosti. To je zásadní pro zajištění požadované rychlosti rozpouštění.

Doporučené produkty: Compact Airlock SieveCompact Airswept SieveFinex Separator Finex 22Russell Eco Filter

Účinné látky
Active Pharmaceutical Ingredients

Existují tři základní oblasti zpracování účinných látek, ve kterých jsou naše zařízení využívaná:

  • Během sítování nebo filtrování API nebo vysoce toxických léčiv je velice důležité vyhnout se jejich vzájemným kontaminacím. Russell Finex proto zaručuje jednoduché čištění svých zařízení mezi jednotlivými výrobními dávkama. Doporučené produkty: Compact Airlock SieveRussell Compact SieveRussell Eco Filter
  • Získání optimální distribuce velikosti částic účinných látek je pro konzistentní, vysoce kvalitní léčiva nezbytné.
    Doporučené produkty: Finex SeparatorFinex 22
  • Prachové uzavření může být častým problémem, zejména pokud se jedná o API nebo vysoce toxická léčiva. Zaměstnavatelé využívají řadu let k zajištění bezpečnosti práce svých zaměstnanců hygienické limity látek v ovzduší. My jsme byli první, komu se podařilo vyvinout síto, které je schopné splnit hygienické limity látek v ovzduší dle OEL – stupeň 5 a zajistit úrovně prachového uzavření pod 1μg/m3.

Doporučené produkty: Compact Airlock SieveCompact Airswept Sieve

Eliminace zaslepování ok síta
vibratory sieve for pharmaceutical dust containment

Vibrasonic® Deblinding System (VDS) od Russella je speciálně upravený pro použití ve farmaceutickém průmyslu. Titanový transduktor, který prostřednictvím ultrazvuku nabuzuje dráty síta, aby odstranil zaslepení ok, je umístěný v leštěné hlavici z nerezové oceli.

Pro získání více informací o tom, jak můžeme naplnit Vaše požadavky, Nás Kontaktujte.

"Jelikož jsme se rozrostli, Russell Finex třídiče nám pomohly optimalizovat kvalitu a produkci. Byly nedílnou součástí našeho růstu, protože jsem začali vyrábět volně prodejné léky a zvýšily kvalitu našich doplňků stravy na úrověň farmaceutických standardů."
Enzymatic Therapy
Dave Hoffman, Production Lead