Zavolejte nám +32 (0) 15 275 919

Farmaceutický průmysl

Vysoce kvalitní řešení, přípravená tak, aby vyhovovala Vašim požadavkům

Více než 50 let se věnujeme rozsáhlému výzkumu trhu a spolupracujeme s předními světovými výrobci farmaceutik, jako například s GSK, Pfizer, Wyeth a Sanofi Aventis, abychom porozuměli tomu, jak nejlépe naplnit Vaše vysoce náročné normy designu, využití a výkonu.

Pharma-Coll

Russell vyrábí farmaceutická zařízení z té nejkvalitnější nerezové oceli. Naše speciální techniky leštění nám navíc umožňují nabídnout také konečnou úpravu té nejvyšší kvality, která dosahuje Ra 0.1. To, v kombinaci s jednoduše demontovatelným designem, zajišťuje jednoduché a dokonalé čištění zařízení. Také poskytujeme kompletní dokumentaci, která pomůže urychlit validaci Vašeho zařízení.

Některá hlavní využití

Přípravná fáze & Pevné lékové formy

Jedním z nejdůležitějších kroků přípravné fáze a výroby pevných lékových forem je odstranění nadrozměrných a podrozměrných částic, které zajistí, že budou ze základních prášků a meziproduktů použity pouze částice správné velikosti. To je zásadní pro zajištění požadované rychlosti rozpouštění.
Doporučené produkty: Compact Airlock Sieve, Compact Airswept Sieve, Finex Separator , Finex 22, Russell Eco Filter

Účinné látky

Existují tři základní oblasti zpracování účinných látek, ve kterých jsou naše zařízení využívaná:

Eliminace zaslepování ok síta

Vibrasonic® Deblinding System (VDS) od Russella je speciálně upravený pro použití ve farmaceutickém průmyslu. Titanový transduktor, který prostřednictvím ultrazvuku nabuzuje dráty síta, aby odstranil zaslepení ok, je umístěný v leštěné hlavici z nerezové oceli.

Pro získání více informací o tom, jak můžeme naplnit Vaše požadavky, Nás Kontaktujte.

 

Kontaktujte nás