Keramika

Keramický Průmysl A Russell Finex

Russell Finex se začal poprvé zabývat jedinečnými problémy keramickém průmyslu na začátku padesátých let. Díky úzké spolupráci s našimi zákazníky a osvojení si nových a vylepšených výrobních technologií, nabízí dnes Russell Finex tomuto průmyslu nejširší sortiment sítovacích a filtračních zařízení.

Ceramics-Collage

Russell Finex dodává výrobní zařízení pro nejrůznější druhy využití a může se pochlubit působivými referencemi dodání zařízení předním celosvětovým společnostem keramického průmyslu.

Některá hlavní využití

Glazura
Glaze

Russellovy široké znalosti keramického průmyslu zahrnují také odborné znalosti z oblasti sítování keramické glazury. Nezávisle na tom, zda vyrábíte ozdobné nebo ochranné glazury, a zda mají být použity pro výrobu sanitární keramiky, nádobí, dlaždic nebo jako elektrický izolant, můžeme Vám pomoci splnit Vaše sítovací požadavky.

Doporučené produkty: Finex 22Russell Compact SieveFinex Separator

Keramické prášky
Ceramic Powders

Keramické prášky se běžně používají v mnoha různých oblastech. Jsou nezbytnou složkou stavební keramiky, keramiky v elektronických aplikacích, keramické povrchové úpravy a chemického zpracování a keramiky vztahující se k životnímu prostředí. Russell Finex rozumí jedinečným vlastnostem keramických prášků a může Vám pomoci zlepšit kvalitu Vašich produktů.

Doporučené produkty: Russell Compact SieveFinex 22Finex Separator

Licí hmota
Clay Slip

Licí hmota je vyrobena smícháním hlíny s vodou a s dalšími složkami tak, aby vznikla směs, která může být nalita do formy. Tato metoda, nazývaná odlévání, se používá při výrobě tenkých, drobných produktů. Russell Finex dokonale rozumí průmyslu licí hmoty a může poskytnout specializovaná sítovací a separační řešení pro zlepšení kvality Vašich produktů.

Doporučené produkty: Finex SeparatorRussell Compact Sieve

Jíl a kaolín
Ball and China Clay

Většina druhů “porcelánové” keramiky obsahuje jak jíl, tak kaolín. Jíl pomáhá zformovat kusy keramiky a dodává keramické hmotě správnou pevnost před vypálením, zatímco kaolín poskytuje předmětům extra bělost. Russell Finex má zkušenosti s oběma materiály a poskytuje vysoce kvalitní separační zařízení pro zlepšení kvality Vašich produktů.

Doporučené produkty: Finex SeparatorEco Separator

Pro získání více informací o tom, jak můžeme naplnit Vaše požadavky, Nás Kontaktujte.

"Poté, co jsme vyměnili pět původních třídičů za nové třídiče od Russell Finex, vzrostl náš výkon skoro o 50 %."
Zemex
Tom Oldaker, Plant manager Attapulgus site