Nátěry

Pochopení Průmyslu Produktů Pro Povrchové Úpravy

Každý typ nátěru, bez ohledu na to, jak je vyroben, musí být v určité fázi výroby filtrován nebo sítován, aby byla zajištěna kvalita finálního produktu. Zabýváme se velkým množstvím nejrůznějších nátěrových produktů, od tekuté barvy s rozpouštědlem, přes barvy v prášku, teplé pryskyřice, bismutové nátěry, až po železité nátěry a emulze, z nichž každý má své vlastní charakteristiky.

Coatings-Collage

V průběhu let jsme úzce spolupracovali se stovkami nátěrových společností a může se pochlubit působivými referencemi od předních zákazníků z oblasti průmyslu nátěrových hmot.

Některá Hlavní Využití

Tekutá barva
Liquid Paint

Ať už vyrábíte barvy, které jsou určené pro průmyslové, domácí nebo námořní využití, barvy, které jsou na bázi vody, jsou určené pro nanášení štětcem, nastřikování nebo válcování, nebo používáte přeměnitelná nebo nepřeměnitelná pojiva ze syntetické pryskyřice, jako jsou alkydy, vinyl a polyuretany, máme pro vás řešení.

Doporučené produkty: Russell Eco Filter, Vysokorychlostní Finex 22

Práškové barvy
Coatings

Síta jsou nezbytnou součástí procesu výroby práškových barev, aby zajistila dodržování konzistence Vašich finálních produktů. Nicméně největším problémem výroby prášků a samotného procesu prosévání je zaslepování ok síta. Vibrasonic® Deblinding System (VDS) od Russella překonává tento problém pomocí ultrazvukové frekvence a udržuje síto vždy čisté.

Doporučené produkty: Russell Compact SieveVibrasonic Deblinding System

Tiskařské barvy a barviva
Inks and Dyes

Rozumíme rozdílům mezi knihtiskovým, litografickým, hlubotiskovým a flexitografickým inkouste a známe zvláštnosti barev pro sítotisk, ocelotisk a pro ocelové pláty. Chápeme složitost průmyslu a vyvinuli jsme ještě účinnější filtrační zařízení a techniky odpovídající stále rostoucím požadavkům zákazníků.

Doporučené produkty: Russell Eco FilterRussell Compact SieveVibrasonic Deblinding System

Pryskyřice
Resins

Jelikož je průmysl v oblasti legislativy a životního prostředí stále více regulován, přinášíme Vám ta správná řešení, abyste splnili všechny nezbytné požadavky a závoveň zajistili kvalitu Vašich produktů. Ať už jsou Váše pryskyřice určené pro dekorativní účely, ochrannu nebo údržbu či pro průmyslový trh, můžeme Vám pomoci.

Doporučené produkty: Russell Eco Filter

Plastisoly
Plastisol

Ať už jste producentem plastisolů určených pro automobilový trh, pro podlahové, nástěnné nebo střešní nátěry či pro lepidla nebo additiva, můžeme Vám pomoci zlepšit kvalitu produktů.

Doporučené produkty: Russell Compact Sieve, Vysokorychlostní Finex 22Russell Eco Filter

Pro získání více informací o tom, jak můžeme naplnit Vaše požadavky, Nás Kontaktujte.

jotun-installation
"Po zavedení Kompaktního Síta Russell jsme byli svědky dramatického zvýšení naší sítovací účinnosti, což nám přineslo značné výhody."
Jotun A/S
Idar Larsen