Potravinářský & Nápojový Průmysl

Potravinářská Síta A Vysoce Kvalitní Filtry

Russell Finex, jakožto dodavatel, inovátor a poradce, je nedílnou součástí potravinářského průmyslu, díky čemuž má mnohaletou zkušenost se všemi potravinářskými ingrediencemi, které si dokážete představit, od jablečného džusu, přes ořechy, kokos, koření, mouku, omáčky, rýži po otruby a stovky dalších, z nichž každá reprezentuje jedinečnou problematiku.

Food-Process-Flow

Dlouhodobě dodáváme síta, separátory a filtry, abychom splnili nejrůznější druhy zakázek a můžeme se pochlubit působivými referencemi u předních celosvětových společností potravinářského a nápojového průmyslu.

Některá Hlavní Využití

Sušené mléko
Milk Powder

Jsme odborníci v oblasti sítování sušeného mléka a jsme si vědomi nákladů, které reprezentují výrobní prostoje, dané ucpáváním trysek sušičky a trysek jednoduché, dvojité či víceúrovňové rozprašovací sušičky.

Doporučený produkt: Russell Compact Sieve

Separace tvarohu/syrovátky
Dairies

Jsme dokonale obeznámení s procesem výroby sýra a jsme si vědomi komplikací, které se vztahují k separaci tvarohu/syrovátky. Víme o selhávání rozvoje kvasného procesu kvůli fágům, o vlivu oxidace na tvaroh a o problémech, které způsobuje pěna v syrovátce při odfiltraci tvarohových částic – a jsme schopní poskytnout řešení.

Doporučené produkty: Liquid Solid SeparatorFinex Separator

Pekařství
Bakery

WNabízíme zařízení, která jsou specificky navržená tak, aby mohla pracovat v systému přes Hygienické předělení zón a zároveň zaručovala bezpečnost práce operátorů. Jsme si vědomi toho, že tam, kde se pracuje s velkým množstvím mouky, cukru a soli, je vždy, vzhledem k oblakům prachu, riziko exploze. Proto jsou naše zařízení schválená ATEX a bezpečná pro použití v potenciálně explozivních plynných nebo prašných prostředích.

Doporučené produkty: Russell Compact SieveRussell Compact 3in1 Sieve

Olej na vaření
Cooking Oil

Řada druhů rychlého občerstvení prochází během přípravy procesem smažení. Filtrování oleje na vaření může výrazně snížit náklady. Jednak sníží prostoje dané čištěním výměníků tepla a také prodlouží životnost oleje na vaření.

Doporučené produkty: Vysokoteplotní Russell Eco FilterFinex Separator

Čokoláda
Liquid Chocolate

Čokoláda vyžaduje kontrolu kvality ve všech přechodových místech, aby byla zajištěna její čistota. Přeprava čokolády od místa výroby k místu máčení, formování nebo nastřikování a přeprava k tankerům, ve kterých je doručena zákazníkovi, jsou typické případy, kdy  čokolády  vyžaduje filtraci. Kontaminaci v podobě zrníček nebo kousků obalů je taktéž třeba z přepracované čokolády odstranit.

Doporučené produkty: Russell Eco FilterFinex SeparatorRussell Compact Sieve

Pro získání více informací o tom, jak můžeme naplnit Vaše požadavky, Nás Kontaktujte.

vibro screen separator
"Celosvětová odezva je něco, co nejsme schopní z hlediska nákladů kvantifikovat. Nicméně s novými systémy Russell máme absolutní jistotu, že náš produkt splňuje nejvyšší standardy."
Godiva Chocolate Inc.
Peter Van Ingelghem, Engineering and Maintenance Manager