Recyklace

Průmyslové filtry a síta pro recyklaci

Společnost Russell Finex již mnoho let pomáhá výrobcům řešit efektivnější nakládání s odpadem a zároveň spolupracuje s vládními a ekologickými orgány na hledání nových způsobů zpracování odpadu a jeho přeměny na užitečné produkty. Ať už zpracováváte potravinový odpad, recyklujete sklo nebo regenerujete odpadní oleje, společnost Russell Finex má připraveno separační řešení, jež vyhoví vašim požadavkům.
Níže je příklad aplikací, v nichž se v rámci recyklace využívají naše samočisticí filtry, separátory a vibrační síta. Řešili jsme však již mnoho dalších typů procesů, takže nás neváhejte kontaktovat, pokud vás zajímá, jak bychom vám mohli pomoci s vaší konkrétní aplikací.

Některá Hlavní Využití

Recyklace odpadního oleje
Waste Oil

Kvůli mnoha platným předpisům týkajícím se nakládání s odpadem je likvidace odpadního oleje nákladnou disciplínou. Výsledkem je, že mnoho společností hledá způsob, jak svoje odpadní oleje proměnit na použitelné topné oleje, jako jsou například RFO a bionafta.

Recommended products: Russell Eco Filter

Recyklace plastů
Plastic Recycling

Díky novým dostupným technologiím a efektivnějšímu dodavatelskému řetězci se oblast recyklace plastů neustále rozrůstá a výrazně přispívá k překonání problémů souvisejících s plastovými odpady a jejich dopadem na životní prostředí.

Recommended products: Liquid Solid Separator

Pro získání více informací o tom, jak můžeme naplnit Vaše požadavky, Nás Kontaktujte.

"Russell Finex byla jediná společnost, která byla ochotná poskytnout nám testovací jednotku, ještě před tím, než jsme se rozhodli vůči nějakému zařízení zavázat. Díky tomu jsme před finálním rozhodnutím spustili zkušební provoz přibližně na jeden měsíc, který potvrdil, že je to pro nás jednoznačně ta správná volba."
Veolia Environmental Services
Peter Hithersay, Plant Manager Sheffield