MSV 2015, Brno (ČR)

Russell Finex se bude prezentovat na jednom z předních technických veletrhů – MSV 2015, Brno (ČR) – od 14. do 18. září.

Navštivte Russell Finex na stanovišti 2, Pavilon G1

MSV 2015 LogoBěhem MSV se uskuteční řada workshopů, seminářů a konferencí, které se budou věnovat široké paletě témat, včetně exportu do specifických zemí, bezpečnosti průmyslových zařízení a nových trendů v oblasti průmyslové výroby. Výstava se tak stane nejen důležitým místem pro pracovní schůzky, ale také základnou pro vzdělání a výměnu know-how.

Russell Finex bude během MSV prezentovat řadu svých sítovacích a filtračních zařízení, včetně vibrační síto, průmyslový samočistící filtr na kapaliny a Kruhové třídiče.

vibrační-síto-Russell-Compact-SieveRussell Compact Sieve® je vibrační síto navržené tak, aby odstranilo nadrozměrné znečištění z prášků nebo kapalin. Hlavní výhodou tohoto zařízení je jeho nízká zástavbová výška, která umožňuje jednoduchou instalaci v rámci existujících výrobních linek, jednoduché čištění a rozebraní. Zárukou je vysoký průtok a sítovací přesnost. Toto zařízení je možné obohatit o magnetický separátor, sítovací systém ultrasonic, magnetické detekční těsnění a Russell Superclamps. Jak toto průmyslové vibrační síto funguje zachycuje uvedená animace.

Russell Eco Separator® Vám umožní během jednoho procesu přesně roztřídit mokrý nebo suchý produkt až do pěti frakcí. Toto kruhové třídiče je nákladově efektivní a dostupné v šesti velikostech: 24″, 30″, 40″, 48″, 60″ a 72″ v nerezovém nebo barveném provedení. Russell Eco Separator® je možné použít v doslova každém průmyslu a výrobním procesu. Podívejte se na následující video zachycující Russell Eco Separátor odvodňující UPVC.
průmyslový-samočistící-filtr-na-kapalinyRussell Eco Filter® je průmyslový samočistící filtr na kapaliny se samočistícím designem. Tento kapalinový filtr má znovupoužitelný nerezový filtrační element, který je konstantně čištěný. Russell Eco Filter®, samočistící filtr, je určený k odstranění nadrozměrného znečištění z kapalin a kalů až po 10 µm a jeho instalace v rámci existujícího potrubí Vaší výrobní linky je velmi jednoduchá. Jak tyto filtry čistí kapaliny a odstraňují nadrozměrné znečištění prezentuje uvedená animace.

Navštivte Russell Finex na stanovišti 2 v Pavilonu G1 a zjistěte více o jejich produktech a o tom, jaká řešení Vám mohou na základě Vašich třídících požadavků nabídnout. Zkušený obchodní tým bude připraven zodpovědět Vaše technické dotazy týkající se sítování a filtrace. V mezičase prosím neváhejte a navštivte naše webové stránky oblasti průmyslu a podívejte se na ukázková videa.