Náhled MSV 2021

Filtrační a třídicí zařízení jsou vystavena v pavilonu G1 ve stánku 007

Mezinárodní strojírenský veletrh MSV je významným místem setkání odborníků z oblasti průmyslových strojů a strojírenství ve střední a východní Evropě. V posledním ročníku akce přilákala více než 1600 vystavovatelů, 50 % z nich bylo ze zahraničí. Letos se událost odehraje ve dnech 8. až 12. listopaduBrně v České republice na Brněnském výstavišti, kde budou vystavovatelé předvádět výrobky a technologické procesy související se strojírenstvím.

MSV logo

Společnost Russell Finex, která již 85 let po celém světě dodává vysoce kvalitní filtrační a třídicí řešení, bude vystavovat výsledky svého nejnovějšího vývoje v pavilonu G1 ve stánku 007. Mezi vystavované výrobky budou patřit:

  • Self-Cleaning Russell Eco Filter®: jedinečná a plně uzavřená jednotka, která rychle a přesně odstraňuje znečištění z kapalných produktů.
  • Russell Filter Management System: autonomní systém, který nepřetržitě monitoruje proces filtrace. Tím odstraňuje zapojení obsluhy a výrazně snižuje ztráty produktu.
  • The Finex 22: kompaktní a nastavitelné síto, které nabízí plnou kontrolu nad proséváním materiálu s minimální údržbou a rychloupínacími svorkami umožňujícími rychlou výměnu síta a sanitaci.
  • Russell Compact Sieve®: toto vibrační prosévací zařízení zlepšuje kvalitu produktů, neboť z práškových a kapalných látek odstraňuje nadměrné nečistoty a příměsi.

Zjistěte, jak vám může společnost Russell Finex pomoci s vašimi průmyslovými procesy na MSV, a to ve dnech 8. až 12. listopadupavilonu G1 ve stánku 007, nebo se s žádostí o další informace obraťte na tým společnosti Russell Finex.