Pomůcka pro výběr stroje

Vyhledejte si správný stroj Pomůcka pro výběr stroje
Reset
  • Global sieving & filtration specialists


Sítování Mletých Pistácií

Inovativní Odslepovací Systém Russell Vibrasonic® Řeší Problém Ucpávání Ok Síta Během Sítování Mastných Prášků

S trvale rostoucí požadavky na potravinářske normy a certifikaci vyhledávají společnosti stále nové cesty jak zvýšit objem sítovaného produktu. V následujícím videu je při sítování mletých pistácií a mletých semen řepky olejky využita sítovačka Russell Finex 22™ s cílem trvalého zajištění toho nejjemnějšího prášku. Společnost navrhla kryogenní metodu, při které ještě před samotným sítování zmrazí mrášek za pomoci dusíku, aby se omezilo nežádnoucí vylučování olejů během procesu, které může vyústit v zaslepení ok síta. Nicméně k zaslepení může docházet i tak a výsledkem může být snížený průtok materiálu, větší ztráty dobrého produktu a delší časové prostoje dané nutností vyčistit síto

Vylepšení sítovačky Finex 22™ s pomocí odslepovacího systému Russell Vibrasonic® eliminuje zaslepování ok síta a umožní plynulé a efektivní sítování prášků. Dávky mletých pistácií zmražené dusíkem jsou přiváděné na sítovačku Finex 22™, kde vibrace zařízení, dostupném i ve vysokorychlostním provedení pro obtížné aplikace, jako je tato, proseje prášek přes 500 mikronové síto. Ultrazvuková frekvence působí na síto, címž dochází k uvolnění povrchového napětí a tím k eliminaci zaslepování ok síta a síto tak zůstává čisté. Podsitný dobrý produkt je oddělen a tím vysoce kvalitní.

Russell Finex, celosvětový lídr ve výrobě vysoce kvalitních sítovacích a filtračních zařízení, má 80ti letou zkušenost v poskytování inovativních procesních řešení. Kontaktujte nás zjistit, jak tyto zakázkové řešení mohou využívat svůj výrobní proces.